Spotkanie przedœwi¹teczne z jase³kami i wspólnym œpiewaniem kolêd.

22 grudnia 2015 r.

Celem spotkania by³o uœwiadomienie sobie, ¿e Jezus nie narodzi³ siê tylko dwa tysi¹ce lat temu w Betlejem judzkim, ale rodzi siê ka¿dego roku w naszych sercach, aby w nich zamieszkaæ.
Jase³ka przygotowali najm³odsi z oddzia³u przedszkolnego oraz uczniowie klas II b i VI szko³y podstawowej. Wspó³czeœni królowie mieli specjalne zadanie – przygotowanie prezentu urodzinowego dla Króla Królów. Zachêt¹ dla wszystkich by³o zaproszenie, aby z radoœci¹ i prostot¹ dziecka œwiêtowaæ narodziny Zbawiciela.
Dziêkujemy, ¿e rodzice i dziadkowie naszych podopiecznych tego dnia byli z nami. Nie zabrak³o równie¿ ¿yczeñ i ciep³ych s³ów skierowanych przez Pani¹ Dyrektor i naszego Proboszcza do wszystkich zebranych.

Marzenna Wygocka