"Pch³a Szachrajka"
08-09 grudnia 2015 r.

Uczniowie klas I-III udali siê do Teatru Muzycznego w Gdyni. Niektórzy po raz pierwszy, inni kolejny raz. Tym razem równie¿ zostaliœmy mile zaskoczeni muzycznym spektaklem o sprytnej Pche³ce, która wiecznie wszystkim robi³a psikusy. Szachrajka stale mia³a g³owê pe³n¹ pomys³ów. Niestety... nie najlepszych. Jakie by³y tego konsekwencje? Dzieci same mog³y siê przekonaæ do czego zdolna jest rezolutna Pche³ka.

Po spektaklu wspania³a niespodzianka- spotkanie z aktorami, wspólne zdjêcie oraz mo¿liwoœæ podzielenia sie z artystami radoœci¹ prze¿ywania 200-lecia obchodów istnienia naszej szko³y w Jab³owie. Aktorów i naszych uczniów coœ po³¹czy³o- to Jan Brzechwa patron naszej piêknej szko³y!

Miêliœmy tez mi³¹ okazje wrêczenia aktorom laurki z podziêkowaniem i zdjêciami z naszych wystêpów.