Bo warto uczyæ siê jêzyków obcych!

Œpiew, nauka jêzyka angielskiego, dobra zabawa - takie has³a towarzyszy³y kolejnemu projektowi gimnazjalistów z Jab³owa uczestnicz¹cych w programie Youngster. Uczniowie w ramach dodatkowych zajêæ z jêzyka angielskiego finansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej w³o¿yli mnóstwo energii, by przygotowaæ dodatkowe atrakcje dla uczestników Powiatowego Przegl¹du Piosenki Angielskiej i Niemieckiej, który odby³ siê w Jab³owie ju¿ po raz piêtnasty. By³y potyczki jêzykowe, dodatkowe konkursy, a tak¿e zabawne pami¹tkowe zdjêcia uwieczniaj¹ce œwietn¹ zabawê licznych uczestników przegl¹du. Grupa Youngster wykaza³a siê te¿ nieocenion¹ pomoc¹ przy prowadzeniu ca³ej imprezy. Zaanga¿owanie m³odzie¿y w trakcie trwania ca³ego projektu poskutkowa³o znacznym postêpem w nauce jêzyka angielskiego, siêgaj¹cego w niektórych przypadkach nawet 40% ca³ej wiedzy z gramatyki i s³ownictwa w przeci¹gu tego roku szkolnego.

Gratulujemy i dziêkujemy droga m³odzie¿y!

Klaudia Owsiak
Opiekun Grupy Youngster