22 paŸdziernika w ZWP w Lipinkach Szlacheckich odby³o siê PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.
Skrzaty – bo tak nazywa siê grupa – czeka³y na ten dzieñ ju¿ od bardzo dawna.

22 paŸdziernika 2015 r.

Uroczystoœæ rozpoczê³a siê czêœci¹ artystyczn¹ przygotowan¹ przez dzieci. By³y wierszyki, piosenki i taniec skrzatów. Niektórych zjad³a trema bo to przecie¿ pierwszy tak powa¿ny wystêp, ale z pomoc¹ i wspólnymi si³ami ka¿dy spisa³ siê na pi¹tkê z plusem. Wszystkie wyst¹pienia by³y nagradzane przez rodziców gromkimi brawami.

Po wystêpach Pani Dyrektor mianowa³a ka¿dego skrzata na prawdziwego przedszkolaka. Ka¿dy dosta³ dyplom i upominek, który bêdzie wspania³¹ pami¹tk¹ tego dnia. Równie¿ rodzice mieli swój udzia³ w uroczystoœci – wspólnie za g³osem Pani Dyrektor powtarzali s³owa przysiêgi. Nastêpnie zebrani goœcie kosztowali pysznego tortu zrobionego specjalnie z myœl¹ o nazwie grupy:-)

Wszyscy z pe³nymi brzuchami i wspania³ymi humorami wrócili do domu. Mamy nadziejê, ¿e wra¿enia z tego dnia i zdjêcia, które zosta³y zrobione na d³ugo nie pozwol¹ zapomnieæ o tym najwa¿niejszym wydarzeniu w ¿yciu ka¿dego przedszkolaka:-)

Opracowa³: Marta Matyszewska