PASOWANIE NA UCZNIA
17 listopada 2015 r.

17 listopada dzieci z klas pierwszych z³o¿y³y uroczyste œlubowanie i zosta³y pasowane na uczniów Publicznej Szko³y Podstawowej im. Jana Brzechwy w Jab³owie. Do grona uczniów przyjêto 41 dzieci, które œlubowa³y byæ dobrymi uczniami oraz przynosiæ radoœæ swoim rodzicom i nauczycielom. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, w którym opowiedzieli o sobie i z przymru¿eniem oka o codziennym ¿yciu uczniowskim. Na ka¿de dziecko czeka³a równie¿ mi³a niespodzianka od Pani Dyrektor, Rodziców i uczniów z klas III. Na koniec uroczystoœci pe³noprawni ju¿ uczniowie wraz z rodzicami wypuœcili do nieba balony z zapisanymi ¿yczeniami i marzeniami.

W tym roku szkolnym uroczystoœæ pasowania na ucznia mia³a jeszcze bardziej podnios³y charakter, poniewa¿ dwieœcie lat temu zaczê³a istnieæ nasza szko³a i wtedy stanêli w jej murach pierwsi uczniowie.

Opracowa³: Aleksandra Walentowska