08 grudnia 2015 r.

8 grudnia ¯abki i Rybki uda³y siê do Grodziska w Owidzu, by odwiedziæ najbardziej zapracowan¹ osobê w przedœwi¹tecznym okresie- Œw. Miko³aja.
Na miejscu zajê³a siê nami za³oga Elfów, które poprzez zabawê, taniec i konkursy wprowadzi³y nas w œwi¹teczny klimat. Jednak, na spotkanie z Miko³ajem trzeba by³o sobie zapracowaæ.... W tym celu Elfy podzieli³y nas na ma³e zespo³y i zabra³y do 6 pracowni Œw. Miko³aja, gdzie ka¿da z dru¿yn musia³a wykonaæ 6 zadañ. Na szczêœcie ka¿dy zespó³ spisa³ siê na medal!!!
Po œwi¹tecznych zadaniach czeka³a nas juz tylko jedna niespodzianka... spotkanie ze Œwiêtym, który z satysfakcj¹ wrêczy³ naszym najm³odszym upominki.

Nie zabrak³o równie¿ dekorowania pierniczków i przygotowywania kartek œwi¹tecznych...