Organizacja Pracy Szkoły

Pracownicy szkoły

Nasi Najmłodsi

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

18 kwietnia w Zakładzie Utylizacji Śmieci w Starym Lesie odbył się Wojewódzki Konkurs Ekologiczny dla klas I-III

"OCHRONA ŚRODOWISKA, CZY TO TAKIE TRUDNE"

18 kwietnia 2015 r.

Naszą szkołę reprezentowali: Hubert Borowik kl. I a, Ola Janik kl. II b i Filip Orłowski kl. III.

Uczniowie musieli odpowiedzieć na szereg trudnych pytań, wykazać się wysokim poziomem wiedzy na temat ochrony środowiska i pomysłowością podczas wykonywania zadań ekologicznych.

W czasie przerwy, podzieleni na grupy uczestnicy konkursu mogli zwiedzić Zakład Utylizacji Śmieci. W czasie zwiedzania mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji. Niestety, w zakładzie roznosi również charakterystyczna woń, ale nasza drużyna dzielnie wytrwała do końca.

Niezwykłą atrakcją był dla wszystkich pokaz tresury sokoła i jastrzębia.

Oliwia Bereś z klasy I b i Oliwia Muszyńska z klasy III zostały laureatkami w konkursie plastycznym.

Nasza drużyna pokonała wszystkich rywali i zajęła I miejsce! Gratulujemy!