Dzieñ Mamy i Taty w naszym przedszkolu

3 czerwca 2015 r.

W czwartek 3 czerwca w naszym przedszkolu odby³a siê uroczystoœæ z okazji Dnia Mamy i Taty. Na imprezê przyszli rodzice przedszkolaków, którzy najpierw mieli okazjê obejrzeæ wystêpy artystyczne swoich pociech. Dzieci zaprezentowa³y wierszyki, piosenki a tak¿e taniec Kaczuchy, przy którym by³o du¿o œmiechu. Na koniec dzieci zaœpiewa³y rodzicom Sto Lat. Niejednemu rodzicu ³ezka w oku siê zakrêci³a. Po czêœci artystycznej dzieci wrêczy³y rodzicom prezenty, które same wykona³y. Takie spotkania s¹ okazj¹ do bli¿szego poznania oraz do wyra¿enia podziêkowania za trud, jaki w³o¿yli w wychowanie swoich pociech. Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca sk³adamy równie¿ wszystkim Rodzicom serdeczne ¿yczenia wszelkiej pomyœlnoœci, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w ¿yciu.