Starogard Gdañski "Gimnazjalna Maska" w SCK

W SCK odby³ siê XIII Wojewódzki Przegl¹d Amatorskich Zespo³ów Teatralnych Szkó³ Gimnazjalnych „Gimnazjalna Maska”. Organizatorem Przegl¹du by³y: Bogus³awa Karankowska, Bo¿ena Wawrzonkowska i Beata Neumann - nauczycielki jêzyka polskiego z Publicznego Gimnazjum nr 3 w Starogardzie Gdañskim.

Jury w sk³adzie: Ewa Czuba – przewodnicz¹ca, Jadwiga Butler, Ireneusz Ciecholewski i S³awomir Hoduñ
przyzna³o nastêpuj¹ce nagrody:

W kategorii: recytacja nie przyznano miejsca I i II.
Miejsce III - Marta Dro¿êcka z Gimnazjum w Tr¹bkach Wielkich a Oskar Rytwiñski z PG nr 1 w Starogardzie, Gdañskim otrzyma³ wyró¿nienie.

W kategorii: poezja œpiewana
I miejsce zdoby³a Weronika Jatkowska z PG nr 3 w Starogardzie Gdañskim,
wyró¿nienia otrzyma³y tak¿e uczennice PG 3: Olga Krzy¿ynska, Maria Miszewska i Adriana Walczak.

W kategorii: teatr
I miejsce otrzyma³ zespó³ „CZY SZARZY?” z Gimnazjum w Jab³owie za spektakl „Szko³a w przepaœci”,
II miejsce zdoby³ zespó³ „IMPULS” z Gimnazjum w Ryjewie za spektakl „Emilly”.
III miejsce otrzyma³a grupa teatralna „SIÓDEMECZKA” z Gimnazjum nr 7 w Elbl¹gu.

Zespo³y teatralne: „SZPILA” z PG 3 w Starogardzie Gd. i „PAM” z Gimnazjum w Kaliskach otrzyma³y wyró¿nienia.

Otwarcia XIII Przegl¹du Teatralnego dokona³a dyrektor PG 3 Beata Nawrocka a nagrody i dyplomy wrêczali: pani dyrektor PG 3 oraz dyrektor SCK Janusz Stankowiak.

GRATULUJEMY!!!!