Organizacja Pracy Szkoły

Pracownicy szkoły

Nasi Najmłodsi

Nasza szkoła była współorganizatorem XVI Gminnego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, w którym rywalizowały Koła z Brzeźna Wielkiego, Dąbrówki, Jabłowa, Klonówki, Kolincza, Koteż, Lipinek Szlacheckich, Sumina i Szpęgawska.

Panie prezentowały się w pięciu konkurencjach:

1. Kulinarnej – jeden wybrany piekarniczy lub cukierniczy produkt tradycyjny znajdujący się na liście produktów tradycyjnych województwa pomorskiego

2. Edukacyjnej – plansza prezentująca w formie fotoreportażu jedno wydarzenie z życia Koła

3. Wokalnej – piosenka o swojej okolicy

4. Tanecznej - taniec ze skarbnicy polskich tańców ludowych

5. Artystycznej – kreacja letnia z elementami ludowymi.

Ostatecznie nagrodę Grand Prix zdobyły panie z Koteż, a wyróżnienie panie z Dąbrówki.

Te nagrody automatycznie nominują Koła do eliminacji powiatowych tegoż turnieju, na które również zapraszamy do naszej szkoły w najbliższą sobotę – 5 kwietnia.

Spodziewamy się wielu gości. Liczymy również na obecność Przyjaciół naszej szkoły.

Zapraszamy!