Pierwszy dzieñ wiosny
21 marca 2014 r.

W innych szko³ach w pierwszy dzieñ wiosny chodzi siê na wagary, a w naszej?
A w naszej nikt nie chodzi, bo ciekawiej jest w szkole!

Najpierw oczywiœcie odby³o siê kilka lekcji, by by³o sprawiedliwie: trochê nauki i trochê zabawy, a potem... no to ju¿ zale¿a³o od uczniów i ich pomys³owoœci. My, czyli uczniowie klasy IV ten s³oneczny i ciep³y dzieñ uczciliœmy zjedzeniem pysznych lodów nad jab³owskim jeziorem. Szybko jednak wróciliœmy do klasy, bo tam czeka³a na nas wielka niespodzianka: wspólna zabawa przy Xbox! Podzieliliœmy siê na kilka dru¿yn i rywalizowaliœmy ze sob¹ w ró¿nych konkurencjach sportowych i tanecznych. Nawet nasza wychowawczyni pani Kasia, która siê nam przyzna³a, ¿e z Xboxem ma do czynienia po raz pierwszy, przy³¹czy³a siê do zabawy:) Emocji i œmiechu by³o co nie miara i o to chodzi³o! Wspólnie spêdzony czas na dobrej zabawie integruje nas i pozwala na lepsze poznanie kole¿anek i kolegów. To by³ bardzo weso³y dzieñ!:)

uczniowie kl. IV