V Powiatowe Targi Edukacyjne

21 marca 2013 roku uczniowie III klas gimnazjum pod opiek¹ pani Katarzyny Ka³amajskiej i pani Gra¿yny Kawskiej udali siê do Starogardu Gdañskiego na targi edukacyjne.

21 marca 2013 r.

Mieliœmy mo¿liwoœæ zapoznania siê z ofert¹ edukacyjn¹ szkó³ ponadgimnazjalnych z powiatu starogardzkiego i nie tylko. Dowiedzieliœmy siê, jakie klasy i zawody s¹ przygotowane na kolejny rok szkolny, zwiedziliœmy wybrane szko³y i uczestniczyliœmy w lekcjach pokazowych. Najbardziej podoba³o siê nam w Zespole Szkó³ Ekonomicznych oraz w II Liceum Ogólnokszta³c¹cym. Sporo dowiedzieliœmy siê od nauczycieli szkó³ œrednich, ale tak¿e od „naszych” absolwentów, którzy kontynuuj¹ naukê w starogardzkich placówkach.

Obecnoœæ na targach edukacyjnych by³a dla nas cennym doœwiadczeniem, niektórzy ju¿ podjêli decyzjê o wyborze szko³y ponadgimnazjalnej. Przed nami egzaminy gimnazjalne: musimy do³o¿yæ wszelkich starañ, aby osi¹gn¹æ jak najwy¿sze wyniki i w ten sposób uzyskaæ przepustkê do wymarzonych szkó³.

uczennice kl. III b