Gminny Turniej Tenisa Sto³owego o Puchar Wójta Gminy Starogard Gdañski
w Zespole Szkó³ Publicznych w Jab³owie

2 kwietnia 2011 r.

W turnieju uczestniczy³o 14 reprezentacji poszczególnych wsi w sk³adzie piêcioosobowym: radny lub so³tys, uczennica i uczeñ gimnazjum, uczennica i uczeñ szko³y podstawowej. I m-ce zajê³a reprezentacja Nowej Wsi Rzecznej, drugie mieszkañcy D¹brówki, a trzecie reprezentacja Jab³owa. W rywalizacji sportowej i zabawie uczestniczyli równie¿ mieszkañcy: Rokocina, Ciecholew, Sumina, Lipinek Szlacheckich, Siwia³ki, Krêga, Kote¿, Trzciñska, Szpêgawska, Kokoszkowych i Sucumina.

Dyplomy i nagrody wrêczy³ Wice-wójt pan Marek Kowalski. Goœæmi Turnieju byli panowie: Henryk Œwiadek, Tomasz Rogalski, Zenon B³añski oraz najbli¿si zawodników. Kilku zawodników Nowej Wsi otrzyma³o dodatkowe wyró¿nienia za osi¹gniêcia w tej dyscyplinie sportowej na szczeblu województwa pomorskiego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy osi¹gniêtych wyników!

Podziêkowania sk³adamy sêdziom Turnieju pani Gra¿ynie Kawskiej i panu Waldemarowi ¯ygowskiemu.

Do zobaczenia za rok!