Dzieñ SPORTU w naszej szkole!!!

Dnia  4 wrzeœnia jak co roku obchodziliœmy w naszej szkole Dzieñ Sportu. Wszystkich zebranych na sali gimnastycznej przywita³a pani dyr. Ma³gorzata Siemieñska.

Nastêpnie absolwent naszej szko³y Pawe³ Jarczyk ze swoim koleg¹ z sekcji Kick-boxingu BENIAMINEK03 przybli¿yli nam tê dyscyplinê sportu.

Gimnazjaliœci rywalizowali w turnieju pi³ki no¿nej i siatkówki.

Po pokazach rozpoczê³y siê zawody. Uczniowie klas IV-VI rywalizowali w „wyœcigach rzêdów na weso³o”  i rzeczywiœcie, niektóre konkurencje wywo³ywa³y salwy œmiechu i dzik¹ wrêcz radoœæ. Do nich nale¿a³ bieg z odbiciem balonu oraz „wielkie bum”. Pe³ne emocji by³y równie¿ konkurencje: przejœcie „wê¿a” przez ko³o oraz wieszanie prania.

Dzieñ ten wszyscy spêdzili weso³o i aktywnie i z uœmiechami na twarzy wyszli ze szko³y.