Dnia 24.11.2011r. w naszej szkole odby³a siê impreza andrzejkowa oraz chrzest kociaków czyli naszych pierwszoklasistów. Organizacj¹ zajêli siê uczniowie trzecich klas gimnazjum.

Ca³oœæ koordynowa³a uczennica klasy III A Paulina Kochanowska. Gdy nadszed³ czas popo³udniowy i byliœmy wszyscy w komplecie zaczêliœmy od wspólnych tañców.

Za muzykê odpowiedzialny by³ DJ Ariel”L”.

Po pierwszych tañcach og³oszono przerwê na chrzest pierwszoklasistów. Rozpocz¹³ on siê od zadañ - odpowiedzi na zadawane przez pani¹ Karolinê i pani¹ Justynê pytania z wiedzy ogólnej o szkole, narysowanie swojego wychowawcy, has³o na wieczór andrzejkowy.

Prace uczniów ocenia³o jury w sk³adzie pani Ma³gorzata Ma³kowska i pani Joanna Popielas.

Nastêpnym zadaniem dla naszych m³odszych kolegów by³o picie mleka z miski i wy³owienie p³ywaj¹cych w nim cukierków.

Na zakoñczenie musieli zjeœæ takie pysznoœci jak herbatniki z chrzanem oraz cebulê z tabasco. Ka¿dy, kto to wykona³, otrzymywa³  dyplom zaœwiadczaj¹cy o pozytywnym przejœciu chrztu. Po takiej przerwie wszyscy bardzo chêtnie rzucili siê w wir  tañca. W czasie zabawy poœpiewaliœmy trochê karaoke, do którego przy³¹czyli siê nawet nasi nauczyciele.

I przyszed³ czas by spojrzeæ w przysz³oœæ. Wró¿yliœmy sobie z serc jak bêdzie mia³ na imiê nasz partner, mogliœmy wylosowaæ swoje motto na ¿ycie, laliœmy wosk przez klucz i obserwuj¹c cieñ wyobra¿aliœmy sobie co wy³oni³o siê z naszych woskowych kszta³tów.
Po kolejnych tañcach wylosowaliœmy nagrodê ufundowan¹ przez nasz¹ Pani¹ Dyrektor. Nagrodê otrzyma³a Marta Potocka z klasy I B. Zdaniem wszystkich uczestników zabawy impreza by³a udana i wszyscy œwietnie siê bawili, bo o to przecie¿ nam chodzi³o. Mamy nadziejê, ¿e bêdzie wiêcej takich imprez.

Paulina Kochanowska - koordynator

Karolina Halbe - opiekun SU