Dnia 25.11.2010r. w naszej szkole odby³a siê dyskoteka z okazji Andrzejek. Jej organizacj¹ zajêli siê nasi starsi koledzy i kole¿anki z klasy III. Wszyscy z niecierpliwoœci¹ czekaliœmy na ten dzieñ. Dyskoteka trwa³a od godz. 17:00 do 19:00. Gdy przyjechaliœmy do szko³y wszystko by³o ju¿ przygotowane.

O godzinie 17:00 opiekunowie zgasili œwiat³o, serdecznie nas przywitali i opowiedzieli nam jak bêd¹ odbywa³y siê wró¿by itp. Po powitaniu odby³ siê nasz pierwszy taniec. Po nied³ugim czasie pan Krzysiu przerwa³ nam zabawê i oznajmi³, ¿e teraz czas na wró¿by! Bardzo siê ucieszyliœmy i podeszliœmy do stolików z przygotowanymi przepowiedniami. Mogliœmy dowiedzieæ siê jak bêdzie mia³ na imiê nasz partner, jaki bêdzie, mieliœmy mo¿liwoœæ zerkniêcia w nasz¹ przysz³oœæ (niektórzy wiedz¹ ju¿, ¿e wygraj¹ s³ynny program rozrywkowy „Mam talent” ;D), mogliœmy wylosowaæ swoje motto i wiele innych ciekawych wró¿b. PóŸniej laliœmy wosk przez klucz i wyobra¿aliœmy sobie co wy³oni³o siê z naszych woskowych kszta³tów.

Nastêpnie mieliœmy jeszcze mnóstwo czasu na tañczenie, a w przerwach œpiewaliœmy piosenki na karaoke.

Wed³ug mnie pomys³ z dyskotek¹ by³ œwietny i wszyscy wspaniale siê bawili. Serdecznie dziêkujemy naszym starszym kolegom za zorganizowanie tej¿e zabawy i nauczycielom za opiekê i poœwiêcony czas, a pani Dyrektor za zgodê ;) . Liczymy na nastêpnie dyskoteki! ;)

FOTO: Aleksandra Piernicka