POMAGAMY NATALCE

Natalia Borsig jest uczennic¹ naszej szko³y, korzysta wy³¹cznie z nauczania indywidualnego, poniewa¿ nie mówi i nie porusza siê samodzielnie. W ubieg³ym roku szkolnym zorganizowaliœmy akcjê zbierania nakrêtek, z której dochód przeznaczyliœmy na dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzêtu rehabilitacyjnego dla Natalki. Uzyskaliœmy kwotê 1000 z³ i wp³aciliœmy j¹ na konto Natalii w FUNDACJI  DZIECIOM „ZD¥¯YÆ Z POMOC¥”. W bie¿¹cym roku szkolnym postanowiliœmy akcjê kontynuowaæ i rozwin¹æ jeszcze bardziej. W dniach 3,4,5 grudnia 2010 roku  44 uczniów naszego gimnazjum, wyposa¿onych w identyfikatory i puszki z informacj¹ o akcji, razem z  wychowawcami zbiera³o pieni¹dze przy kasach w sklepie CARREFOUR w Starogardzie Gdañskim.

W ci¹gu szesnastu godzin zbiórki zebraliœmy niebagateln¹ kwotê 3965, 87 z³. Pieni¹dze te równie¿ wp³aciliœmy na konto Natalii.

W czasie ferii zimowych sprzedaliœmy kolejn¹ partiê zebranych nakrêtek , i tak jak poprzednio uzyskaliœmy znów kwotê 1000 z³. Do 31.01.2011r. wp³aciliœmy na konto Natalki 5965 z³ i jesteœmy z tego bardzo dumni. Niestety, do zakupu sprzêtu niezbêdnego dla dziewczynki brakuje nam jeszcze 8035 z³. Postaramy siê  ponownie zorganizowaæ zbiórkê pieniêdzy przy kasach CARREFOUR,  by jak najszybciej sfinalizowaæ zakup. Mamy w szkole wspania³ych nauczycieli i uczniów, którzy chêtnie poœwiêcaj¹ swój wolny czas, by pomagaæ innym.

Jeszcze raz bardzo dziêkujê za udzia³ w akcji.

Aleksandra Walentowska- Górzyñska