Zakoñczenie nauki w gimnazjum w ZSP w Jab³owie

27 czerwca 2012 r.

Dnia 27 czerwca 2012 roku w Zespole Szkó³ Publicznych w Jab³owie odby³a siê uroczystoœæ zakoñczenia nauki w gimnazjum, któr¹ tradycyjnie rozpoczêto dostojnym polonezem.

Nastêpnie krótka czêœæ artystyczna przygotowana przez trzecioklasistów, podsumowuj¹ca lata ich nauki, oczywiœcie z przymru¿eniem oka.

Nie oby³o siê bez podziêkowañ dla Pani Dyrektor, wychowawców i nauczycieli, a tak¿e rodziców, bez wsparcia których osi¹ganie celów nie by³oby mo¿liwe. Nastêpnie g³os zabra³a Pani Dyrektor, Ma³gorzata Siemieñska, która mia³a przygotowan¹ dla absolwentów niespodziankê: krótkie charakterystyki ka¿dego ucznia.

Przygotowana zosta³a tak¿e prezentacja multimedialna, zawieraj¹ca zdjêcia uczniów od najm³odszych lat po dzieñ dzisiejszy. Wielu obejrza³o j¹ z uœmiechem na twarzy, ale te¿ i z sentymentem.

Po czêœci oficjalnej nadszed³ czas na zabawê. Zorganizowano dyskotekê, na której dobrze bawili siê nie tylko uczniowie, ale tak¿e ich rodzice i nauczyciele.

Mamy nadziejê, ¿e ten dzieñ pozostanie w pamiêci wielu osób przez jeszcze d³ugi czas.